
All-City Big Block Frameset - 700c, Steel, Midnight/Frost/Violet
| Rear Axle | 10x1 Threaded x 120mm |
| Brake Type | Rim |
| TT (Effective) | 520, 550 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | QR x 100mm |
| Color | Black/Purple/Silver |
| Mfg Size | 46, 52 |
| Platform | Big Block |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Black |
Original: $699.00
-65%$699.00
$244.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 10x1 Threaded x 120mm |
| Brake Type | Rim |
| TT (Effective) | 520, 550 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | QR x 100mm |
| Color | Black/Purple/Silver |
| Mfg Size | 46, 52 |
| Platform | Big Block |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Black |











