
All-City Cosmic Stallion Frameset - 650b/700c, Steel, Black/Brick/Bronze
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 510, 530, 545, 560, 580, 610 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Black/Brick/Bronze |
| Mfg Size | 46, 49, 52, 55, 58, 61 |
| Platform | Cosmic Stallion |
| Wheel Size | 650b |
| Defined Color | Multi-Color |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 510, 530, 545, 560, 580, 610 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Black/Brick/Bronze |
| Mfg Size | 46, 49, 52, 55, 58, 61 |
| Platform | Cosmic Stallion |
| Wheel Size | 650b |
| Defined Color | Multi-Color |











