
All-City Cosmic Stallion Ti Frameset - 700c
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 530, 545 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Titanium |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Titanium |
| Mfg Size | 49, 52 |
| Platform | Cosmic Stallion Ti |
| Wheel Size | 650b |
| Defined Color | Gray |
Original: $3,650.00
-65%$3,650.00
$1,277.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 530, 545 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Titanium |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Titanium |
| Mfg Size | 49, 52 |
| Platform | Cosmic Stallion Ti |
| Wheel Size | 650b |
| Defined Color | Gray |











