
All-City Cosmic Stallion Ti Frameset - 700c/650b, Titanium, Laser Prism
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 510, 530, 545, 560, 580 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Titanium |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Laser Prism |
| Mfg Size | 46, 49, 52, 55, 58 |
| Platform | Cosmic Stallion Ti |
| Wheel Size | 650b |
| Defined Color | Multi-Color |
Original: $3,299.00
-65%$3,299.00
$1,154.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 510, 530, 545, 560, 580 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Titanium |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Laser Prism |
| Mfg Size | 46, 49, 52, 55, 58 |
| Platform | Cosmic Stallion Ti |
| Wheel Size | 650b |
| Defined Color | Multi-Color |











