
All-City Gorilla Monsoon Bike - 650b Steel APEX Charred Berry
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 245, 528, 585, 605 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Charred Berry |
| Mfg Size | 49, 52, 58, 61 |
| Platform | Gorilla Monsoon |
| Wheel Size | 650b |
| Defined Color | Purple |
Original: $2,199.00
-65%$2,199.00
$769.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 245, 528, 585, 605 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Charred Berry |
| Mfg Size | 49, 52, 58, 61 |
| Platform | Gorilla Monsoon |
| Wheel Size | 650b |
| Defined Color | Purple |











