
All-City Gorilla Monsoon Bike - 650b, Steel, APEX Tangerine Evergreen
| Color | Tangerine Evergreen |
| Mfg Size | 43, 46, 49, 52, 58, 61 |
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Platform | Gorilla Monsoon |
| TT (Effective) | 505, 520, 528, 545, 585, 605 |
| Brake Type | Disc |
| Wheel Size | 650b |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Defined Color | Multi-Color |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
Original: $1,999.00
-65%$1,999.00
$699.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Tangerine Evergreen |
| Mfg Size | 43, 46, 49, 52, 58, 61 |
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Platform | Gorilla Monsoon |
| TT (Effective) | 505, 520, 528, 545, 585, 605 |
| Brake Type | Disc |
| Wheel Size | 650b |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Defined Color | Multi-Color |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |










