
All-City Gorilla Monsoon Bike - 650b, Steel, GRX Hotberry Rhubarb
| Color | Hotberry Rhubarb |
| Mfg Size | 46, 49, 52, 55, 58, 61 |
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Platform | Gorilla Monsoon |
| TT (Effective) | 520, 528, 545, 565, 585, 605 |
| Brake Type | Disc |
| Wheel Size | 650b |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Defined Color | Multi-Color |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
Original: $2,799.00
-65%$2,799.00
$979.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Hotberry Rhubarb |
| Mfg Size | 46, 49, 52, 55, 58, 61 |
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Platform | Gorilla Monsoon |
| TT (Effective) | 520, 528, 545, 565, 585, 605 |
| Brake Type | Disc |
| Wheel Size | 650b |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Defined Color | Multi-Color |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |














