
All-City Gorilla Monsoon Frameset - 650b Steel Aqua Seafoam 61cm
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| TT (Effective) | 605 |
| Brake Type | Disc |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Aqua Seafoam |
| Mfg Size | 61 |
| Platform | Gorilla Monsoon |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Blue |
Original: $1,099.00
-65%$1,099.00
$384.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| TT (Effective) | 605 |
| Brake Type | Disc |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Aqua Seafoam |
| Mfg Size | 61 |
| Platform | Gorilla Monsoon |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Blue |











