
All-City Space Horse Bike - 650b Steel GRX Champagne Shimmer 49cm
| Color | Champagne Shimmer |
| Mfg Size | 49 |
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Platform | Space Horse |
| TT (Effective) | 530 |
| Brake Type | Disc |
| Wheel Size | 650b |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Defined Color | Gold |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
Original: $2,099.00
-65%$2,099.00
$734.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Champagne Shimmer |
| Mfg Size | 49 |
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Platform | Space Horse |
| TT (Effective) | 530 |
| Brake Type | Disc |
| Wheel Size | 650b |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Defined Color | Gold |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |











