
All-City Space Horse Bike - 650b, Steel, MicroShift Moon Powder
| Color | Moon Powder |
| Mfg Size | 43, 46, 52, 55, 58 |
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Platform | Space Horse |
| TT (Effective) | 495, 515, 545, 560, 580 |
| Brake Type | Flat Mount |
| Wheel Size | 650b |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Defined Color | Gray |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
Original: $1,499.00
-65%$1,499.00
$524.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Moon Powder |
| Mfg Size | 43, 46, 52, 55, 58 |
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Platform | Space Horse |
| TT (Effective) | 495, 515, 545, 560, 580 |
| Brake Type | Flat Mount |
| Wheel Size | 650b |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Defined Color | Gray |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |











