
All-City Super Professional Apex 1 Bike - 700c Steel Flash Basil 55cm
| Color | Flash Basil |
| Mfg Size | 55 |
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Platform | Super Professional |
| TT (Effective) | 565 |
| Brake Type | Disc |
| Wheel Size | 700c |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Defined Color | Green |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Flash Basil |
| Mfg Size | 55 |
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Platform | Super Professional |
| TT (Effective) | 565 |
| Brake Type | Disc |
| Wheel Size | 700c |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Defined Color | Green |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |











