
All-City Super Professional Frameset - 700c / 650b Steel Hollywood Violet 52cm
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| TT (Effective) | 55 |
| Brake Type | Disc |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Hollywood Violet |
| Mfg Size | 52 |
| Platform | Super Professional |
| Wheel Size | 650b |
| Defined Color | Purple |
Original: $1,099.00
-65%$1,099.00
$384.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| TT (Effective) | 55 |
| Brake Type | Disc |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Hollywood Violet |
| Mfg Size | 52 |
| Platform | Super Professional |
| Wheel Size | 650b |
| Defined Color | Purple |











