
All-City Thunderdome Bike - Hot Pink Blink
| Color | Hot Pink Blink |
| Mfg Size | 46cm, 49cm, 52cm |
| Rear Axle | 10x1 Threaded x 120mm |
| Platform | Thunderdome |
| TT (Effective) | 510, 520, 540 |
| Brake Type | Rim |
| Wheel Size | 700c |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Aluminum |
| Frame Type | Rigid |
| Defined Color | Red |
| Front Axle | QR x 100mm |
Original: $1,599.00
-65%$1,599.00
$559.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Hot Pink Blink |
| Mfg Size | 46cm, 49cm, 52cm |
| Rear Axle | 10x1 Threaded x 120mm |
| Platform | Thunderdome |
| TT (Effective) | 510, 520, 540 |
| Brake Type | Rim |
| Wheel Size | 700c |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Aluminum |
| Frame Type | Rigid |
| Defined Color | Red |
| Front Axle | QR x 100mm |











