
All-City Zig Zag Frameset - 700c, Steel, Honeydew Bling
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 520, 530, 545, 560, 580, 605 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Steel |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Honeydew Bling |
| Mfg Size | 46, 49, 52, 55, 58, 61 |
| Platform | Zig Zag |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Multi-Color |
Original: $1,599.00
-65%$1,599.00
$559.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 520, 530, 545, 560, 580, 605 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Steel |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Honeydew Bling |
| Mfg Size | 46, 49, 52, 55, 58, 61 |
| Platform | Zig Zag |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Multi-Color |











