
All-City Zig Zag Frameset - 700c Steel Sour Cherry Seltzer 49cm
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 530 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Steel |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Sour Cherry Seltzer |
| Mfg Size | 49 |
| Platform | Zig Zag |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Multi-Color |
Original: $1,599.00
-65%$1,599.00
$559.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 530 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Steel |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Sour Cherry Seltzer |
| Mfg Size | 49 |
| Platform | Zig Zag |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Multi-Color |











