
Campagnolo BORA WTO 33 Rear Wheel - 700 12 x 142mm Center-Lock 2-Way Fit Dark Label
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Rim Width (Internal) | 19 |
| Cassette Body Type | Campagnolo 10/11/12-Speed |
| Valve | Presta |
| Color | Black |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Black |
| ISO Diameter | 622 / Road / 29" |
| Rim Material | Carbon |
| Tire Type | Clincher |
| Hub/Brake Compatibility | Center-Lock Disc |
Original: $1,288.00
-65%$1,288.00
$450.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Rim Width (Internal) | 19 |
| Cassette Body Type | Campagnolo 10/11/12-Speed |
| Valve | Presta |
| Color | Black |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Black |
| ISO Diameter | 622 / Road / 29" |
| Rim Material | Carbon |
| Tire Type | Clincher |
| Hub/Brake Compatibility | Center-Lock Disc |













