
Campagnolo BORA WTO 35 C23 Rear Wheel - 700 12 x 142mm Center-Lock N3W 2-Way Fit Carbon
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Rim Width (Internal) | 23 |
| Cassette Body Type | Campagnolo N3W |
| Valve | Presta |
| Color | Carbon |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Carbon |
| ISO Diameter | 622 / Road / 29" |
| Rim Material | Carbon |
| Tire Type | Tubeless Ready Clincher |
| Hub/Brake Compatibility | Center-Lock Disc |
Original: $1,349.00
-65%$1,349.00
$472.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Rim Width (Internal) | 23 |
| Cassette Body Type | Campagnolo N3W |
| Valve | Presta |
| Color | Carbon |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Carbon |
| ISO Diameter | 622 / Road / 29" |
| Rim Material | Carbon |
| Tire Type | Tubeless Ready Clincher |
| Hub/Brake Compatibility | Center-Lock Disc |













