
Campagnolo Bora WTO 45 Front Wheel - 700c QR x 100mm Rim Brake 2-Way Fit Dark Label
| Rim Width (Internal) | 19 |
| Front Axle | QR x 100mm |
| Valve | Presta |
| Color | Black |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Black |
| ISO Diameter | 622 / Road / 29" |
| Tire Type | Tubeless Ready Clincher |
| Hub/Brake Compatibility | Rim Brake |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rim Width (Internal) | 19 |
| Front Axle | QR x 100mm |
| Valve | Presta |
| Color | Black |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Black |
| ISO Diameter | 622 / Road / 29" |
| Tire Type | Tubeless Ready Clincher |
| Hub/Brake Compatibility | Rim Brake |











