
Campagnolo Zonda GT DB 700C Wheel Set
- TECH SPECS
| Diameter | 700C |
| Front/Rear or Set | Set |
| ID Width (mm) | 23 |
| Axle Size | Thru 12mm |
| Rim Color | BLk |
| Rim Model | Zonda GT |
| Hub Model | Zonda GT |
| Hub Spacing | 100 - 142 |
| Hub Color | Blk |
| Gears | 10-13s N3W |
| Brake Type | CL |
| Spoke Type | Cmpy Aero |
| Spoke Count | 24F/24R |
| Wall | Dbl |
| Valve Type | PV |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Diameter | 700C |
| Front/Rear or Set | Set |
| ID Width (mm) | 23 |
| Axle Size | Thru 12mm |
| Rim Color | BLk |
| Rim Model | Zonda GT |
| Hub Model | Zonda GT |
| Hub Spacing | 100 - 142 |
| Hub Color | Blk |
| Gears | 10-13s N3W |
| Brake Type | CL |
| Spoke Type | Cmpy Aero |
| Spoke Count | 24F/24R |
| Wall | Dbl |
| Valve Type | PV |











