
DT Swiss 350/XM421 Front Wheel - 29" 15 x 110mm Center Lock Black
| Rim Width (Internal) | 25 |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Valve | Presta |
| Color | Black |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Black |
| ISO Diameter | 622 / Road / 29" |
| Tire Type | Tubeless Ready Clincher |
| Rim Material | Alloy |
| Hub/Brake Compatibility | Center-Lock Disc |
Original: $238.86
-65%$238.86
$83.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rim Width (Internal) | 25 |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Valve | Presta |
| Color | Black |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Black |
| ISO Diameter | 622 / Road / 29" |
| Tire Type | Tubeless Ready Clincher |
| Rim Material | Alloy |
| Hub/Brake Compatibility | Center-Lock Disc |











