
DT Swiss Big Ride 2250 Classic Front Wheel - 26" 15 x 150mm Center-Lock BLK/White Clincher
| Rim Width (Internal) | 76 |
| Front Axle | 15mm Thru x 150mm |
| Valve | Presta |
| Color | Black/White |
| Wheel Size | 26" |
| Defined Color | Black |
| ISO Diameter | 559 / 26" MTN |
| Tire Type | Clincher |
| Hub/Brake Compatibility | Center-Lock Disc |
Original: $445.90
-65%$445.90
$156.06Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rim Width (Internal) | 76 |
| Front Axle | 15mm Thru x 150mm |
| Valve | Presta |
| Color | Black/White |
| Wheel Size | 26" |
| Defined Color | Black |
| ISO Diameter | 559 / 26" MTN |
| Tire Type | Clincher |
| Hub/Brake Compatibility | Center-Lock Disc |











