

Fairdale Lookfar Bike - 700c
| Brake Type | Rim |
| Color | Gloss Toothpaste, Matte Black |
| Defined Color | Black, Green |
| Fork Material | Steel |
| Fork Type | Rigid |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 3/8" x 100mm |
| Mfg Size | Large, Medium |
| Rear Axle | 3/8" Threaded x 135mm |
| TT (Effective) | 552, 578 |
| Wheel Size | 700c |
| Platform | Lookfar |
Original: $769.99
-65%$769.99
$269.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brake Type | Rim |
| Color | Gloss Toothpaste, Matte Black |
| Defined Color | Black, Green |
| Fork Material | Steel |
| Fork Type | Rigid |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 3/8" x 100mm |
| Mfg Size | Large, Medium |
| Rear Axle | 3/8" Threaded x 135mm |
| TT (Effective) | 552, 578 |
| Wheel Size | 700c |
| Platform | Lookfar |











