

Fairdale Lookfar SRAM Bike - 700c, Steel
| Brake Type | Rim |
| Color | Black, Toothpaste |
| Defined Color | Black, Green |
| Fork Material | Steel |
| Fork Type | Rigid |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 3/8" x 100mm |
| Mfg Size | Large, Medium, Small |
| Rear Axle | 3/8" Threaded x 135mm |
| Wheel Size | 700c |
| Platform | Lookfar |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brake Type | Rim |
| Color | Black, Toothpaste |
| Defined Color | Black, Green |
| Fork Material | Steel |
| Fork Type | Rigid |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 3/8" x 100mm |
| Mfg Size | Large, Medium, Small |
| Rear Axle | 3/8" Threaded x 135mm |
| Wheel Size | 700c |
| Platform | Lookfar |











