





FSA Polycarbonate Headset Spacer - 10 Count
| Color | Black, Blue, Green, Pink, Red, White |
| Thickness | 10, 5 |
| ID | 1-1/8" |
| Size | 10mm |
| Package | 10/Count |
| Material | Plastic |
| S.H.I.S. Stem Clamp Diameter | 28.6 |
| Defined Color | Blue, Red, White |
Original: $8.99
-65%$8.99
$3.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Black, Blue, Green, Pink, Red, White |
| Thickness | 10, 5 |
| ID | 1-1/8" |
| Size | 10mm |
| Package | 10/Count |
| Material | Plastic |
| S.H.I.S. Stem Clamp Diameter | 28.6 |
| Defined Color | Blue, Red, White |













