
FSA Vero 1x JIS Crankset Speed: 11 BCD: 120 42 Square 170mm Black
- TECH SPECS
| BCD | 120 |
| BB Inclusion | No |
| Chainline | 44mm |
| Teeth | 42 |
| Crank Arm Length | 170mm |
| Interface | Square |
| Crankset Weight | 741g |
| Crankset Material | Aluminum |
| Pedals Thread | 9/16 |
| Primary Color | Black |
| Speed | 11 |
Original: $95.00
-65%$95.00
$33.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| BCD | 120 |
| BB Inclusion | No |
| Chainline | 44mm |
| Teeth | 42 |
| Crank Arm Length | 170mm |
| Interface | Square |
| Crankset Weight | 741g |
| Crankset Material | Aluminum |
| Pedals Thread | 9/16 |
| Primary Color | Black |
| Speed | 11 |













