
Industry Nine Hydra 2 Boost MicroSpline Disc Hub Rear 28H 12mm TA 148mm Shimano Micro Spline Gold
- TECH SPECS
| Axle Type | 12mm TA |
| Freehub Body | Shimano Micro Spline |
| Hub Drilling | 28H |
| Hub Spacing | 148mm |
| Hub Spoke Type | J-bend |
| Position | Rear |
| Primary Color | Gold |
| Rotor Mount | 6-bolts |
Original: $352.50
-65%$352.50
$123.37Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Axle Type | 12mm TA |
| Freehub Body | Shimano Micro Spline |
| Hub Drilling | 28H |
| Hub Spacing | 148mm |
| Hub Spoke Type | J-bend |
| Position | Rear |
| Primary Color | Gold |
| Rotor Mount | 6-bolts |











