
Industry Nine Solix G Classic Front Disc Hub Front 24H 12mm TA 100mm Black
- TECH SPECS
| Axle Type | 12mm TA |
| Hub Drilling | 24H |
| Hub Spacing | 100mm |
| Hub Spoke Type | J-bend |
| Hub Weight | 110g |
| Position | Front |
| Primary Color | Black |
| Rotor Mount | Center Lock |
Original: $172.50
-65%$172.50
$60.37Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Axle Type | 12mm TA |
| Hub Drilling | 24H |
| Hub Spacing | 100mm |
| Hub Spoke Type | J-bend |
| Hub Weight | 110g |
| Position | Front |
| Primary Color | Black |
| Rotor Mount | Center Lock |











