
Industry Nine Solix M Classic Front Disc Hub Front 28H 15mm TA 110mm Boost Blue
- TECH SPECS
| Axle Type | 15mm TA |
| Hub Drilling | 28H |
| Hub Spacing | 110mm Boost |
| Hub Spoke Type | J-bend |
| Hub Weight | 120g |
| Position | Front |
| Primary Color | Blue |
| Rotor Mount | Center Lock |
Original: $172.50
-65%$172.50
$60.37Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Axle Type | 15mm TA |
| Hub Drilling | 28H |
| Hub Spacing | 110mm Boost |
| Hub Spoke Type | J-bend |
| Hub Weight | 120g |
| Position | Front |
| Primary Color | Blue |
| Rotor Mount | Center Lock |











