
Lezyne Grip Drive HP Pump ABS Flip Chuck 120PSI Silver 203mm
- TECH SPECS
| Air Release | Yes |
| Bracket | Frame mount bracket (included) |
| Gauge Type | No |
| Primary Color | Silver |
| Pump Barrel Material | Aluminum |
| Pump Head | ABS flip chuck |
| Pump Length | 230mm |
| Pump Max PSI | 120psi |
| Pump Weight | 105g |
| Valve | Presta Schrader |
Original: $34.99
-65%$34.99
$12.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Air Release | Yes |
| Bracket | Frame mount bracket (included) |
| Gauge Type | No |
| Primary Color | Silver |
| Pump Barrel Material | Aluminum |
| Pump Head | ABS flip chuck |
| Pump Length | 230mm |
| Pump Max PSI | 120psi |
| Pump Weight | 105g |
| Valve | Presta Schrader |











