
Lezyne HV Drive Pump 231mm 90psi Multivalve Black
- TECH SPECS
| Air Release | Yes |
| Bracket | Frame mount bracket (included) |
| Gauge Type | No |
| Primary Color | Black |
| Pump Barrel Material | Aluminum |
| Pump Head | Multivalve |
| Pump Length | 231mm |
| Pump Max PSI | 90psi |
| Pump Weight | 109g |
| Valve | Presta Schrader |
Original: $32.99
-65%$32.99
$11.55Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Air Release | Yes |
| Bracket | Frame mount bracket (included) |
| Gauge Type | No |
| Primary Color | Black |
| Pump Barrel Material | Aluminum |
| Pump Head | Multivalve |
| Pump Length | 231mm |
| Pump Max PSI | 90psi |
| Pump Weight | 109g |
| Valve | Presta Schrader |













