
Lezyne Grip Drive HV Pump ABS Flip Chuck 90PSI Silver S 186 mm
- TECH SPECS
| Air Release | Yes |
| Bracket | Frame mount bracket (included) |
| Gauge Type | No |
| Primary Color | Silver |
| Pump Barrel Material | Aluminum |
| Pump Head | ABS flip chuck |
| Pump Length | 186mm |
| Pump Max PSI | 90psi |
| Pump Weight | 115g |
| Valve | Presta Schrader |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Air Release | Yes |
| Bracket | Frame mount bracket (included) |
| Gauge Type | No |
| Primary Color | Silver |
| Pump Barrel Material | Aluminum |
| Pump Head | ABS flip chuck |
| Pump Length | 186mm |
| Pump Max PSI | 90psi |
| Pump Weight | 115g |
| Valve | Presta Schrader |











