
Lezyne HP Drive Pump 120psi Black S 170mm
- TECH SPECS
| Air Release | Yes |
| Bracket | Frame mount bracket (included) |
| Gauge Type | No |
| Primary Color | Black |
| Pump Barrel Material | Aluminum |
| Pump Length | 170mm |
| Pump Max PSI | 120psi |
| Pump Weight | 77g |
| Valve | Presta Schrader |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Air Release | Yes |
| Bracket | Frame mount bracket (included) |
| Gauge Type | No |
| Primary Color | Black |
| Pump Barrel Material | Aluminum |
| Pump Length | 170mm |
| Pump Max PSI | 120psi |
| Pump Weight | 77g |
| Valve | Presta Schrader |











