
Lezyne HV Drive Pump 90psi Black S 166mm
- TECH SPECS
| Air Release | Yes |
| Bracket | Frame mount bracket (included) |
| Gauge Type | No |
| Primary Color | Black |
| Pump Barrel Material | Aluminum |
| Pump Length | 166mm |
| Pump Max PSI | 90psi |
| Pump Weight | 94g |
| Valve | Presta Schrader |
Original: $29.99
-65%$29.99
$10.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Air Release | Yes |
| Bracket | Frame mount bracket (included) |
| Gauge Type | No |
| Primary Color | Black |
| Pump Barrel Material | Aluminum |
| Pump Length | 166mm |
| Pump Max PSI | 90psi |
| Pump Weight | 94g |
| Valve | Presta Schrader |











