
Lezyne Pocket Drive Loaded Pump 160psi Black
- TECH SPECS
| Air Release | Yes |
| Bracket | Frame mount bracket (included) |
| Gauge Type | No |
| Primary Color | Black |
| Pump Barrel Material | Aluminum |
| Pump Length | 140mm |
| Pump Max PSI | 160psi |
| Pump Weight | 212g |
| Valve | Presta Schrader |
Original: $59.99
-65%$59.99
$21.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Air Release | Yes |
| Bracket | Frame mount bracket (included) |
| Gauge Type | No |
| Primary Color | Black |
| Pump Barrel Material | Aluminum |
| Pump Length | 140mm |
| Pump Max PSI | 160psi |
| Pump Weight | 212g |
| Valve | Presta Schrader |













