
Lezyne Sport Drive HP Pump 216mm 120psi Gloss Black
- TECH SPECS
| Air Release | No |
| Bracket | Frame mount bracket (included) |
| Gauge Type | No |
| Primary Color | Black |
| Pump Barrel Material | Aluminum |
| Pump Length | 216mm |
| Pump Max PSI | 120psi |
| Pump Weight | 100g |
| Valve | Presta Schrader |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Air Release | No |
| Bracket | Frame mount bracket (included) |
| Gauge Type | No |
| Primary Color | Black |
| Pump Barrel Material | Aluminum |
| Pump Length | 216mm |
| Pump Max PSI | 120psi |
| Pump Weight | 100g |
| Valve | Presta Schrader |











