
Odyssey C5 Hub - Front 36H 3/8" Black
| Axle Size | 3/8" |
| Front Axle | 3/8" x 100mm |
| Color | Black |
| Hub Type | Front |
| Spoke Interface | J-Bend |
| Defined Color | Black |
| Hub Drilling | 36 |
| Hub/Brake Compatibility | Rim Brake |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Axle Size | 3/8" |
| Front Axle | 3/8" x 100mm |
| Color | Black |
| Hub Type | Front |
| Spoke Interface | J-Bend |
| Defined Color | Black |
| Hub Drilling | 36 |
| Hub/Brake Compatibility | Rim Brake |











