
Odyssey Quadrant 20in 36H Rim
- TECH SPECS
| Diameter | 20in |
| Brand | Odyssey |
| Model | Quadrant |
| ISO | 406 |
| ID Width | 26 |
| Width OD | 34 |
| Profile | 18 |
| Wall | Dbl |
| Side | NMSW |
| Color | Black |
| Hole Count | 36 |
| Valve | |
| Weight | 420g |
| ERD | 392 |
| Extras |
Original: $46.99
-65%$46.99
$16.45Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Diameter | 20in |
| Brand | Odyssey |
| Model | Quadrant |
| ISO | 406 |
| ID Width | 26 |
| Width OD | 34 |
| Profile | 18 |
| Wall | Dbl |
| Side | NMSW |
| Color | Black |
| Hole Count | 36 |
| Valve | |
| Weight | 420g |
| ERD | 392 |
| Extras |











