🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Origin8 AT-PRO801-UL 26in 36H Rim
- TECH SPECS
| Diameter | 26in |
| Brand | Origin8 |
| Model | AT-PRO801-UL |
| ISO | 559 |
| ID Width | 74 |
| Width OD | 80 |
| Profile | 23.5 |
| Wall | Sgl |
| Side | NMSW |
| Color | Black |
| Hole Count | 36 |
| Valve | PV |
| Weight | 1078g |
| ERD | 538 |
| Extras |
$27.30
Original: $77.99
-65%Origin8 AT-PRO801-UL 26in 36H Rim—
$77.99
$27.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Diameter | 26in |
| Brand | Origin8 |
| Model | AT-PRO801-UL |
| ISO | 559 |
| ID Width | 74 |
| Width OD | 80 |
| Profile | 23.5 |
| Wall | Sgl |
| Side | NMSW |
| Color | Black |
| Hole Count | 36 |
| Valve | PV |
| Weight | 1078g |
| ERD | 538 |
| Extras |











