
Quality Wheels Bear Pawls / Other Brother Darryl Rear Wheel - 26" Fat 12 x 197mm 6-Bolt HG 11 MTN BLK 32H
| Rear Axle | 12mm Thru x 197mm |
| Rim Width (Internal) | 76.8 |
| Cassette Body Type | Shimano HG |
| Color | Black |
| Wheel Size | 26" Fat |
| Defined Color | Black |
| ISO Diameter | 559 / 26" MTN |
| keyword search | MOBD |
| Rim Material | Alloy |
| Tire Type | Tubeless Ready Clincher |
| Hub/Brake Compatibility | 6-Bolt Disc |
Original: $359.00
-65%$359.00
$125.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 197mm |
| Rim Width (Internal) | 76.8 |
| Cassette Body Type | Shimano HG |
| Color | Black |
| Wheel Size | 26" Fat |
| Defined Color | Black |
| ISO Diameter | 559 / 26" MTN |
| keyword search | MOBD |
| Rim Material | Alloy |
| Tire Type | Tubeless Ready Clincher |
| Hub/Brake Compatibility | 6-Bolt Disc |











