
Quality Wheels Value HD Series Front Wheel - 26" QR x 100mm Rim Brake BLK 36H
| Rim Width (Internal) | 25 |
| Front Axle | QR x 100mm |
| Color | Black |
| Wheel Size | 26" |
| Defined Color | Black |
| ISO Diameter | 559 / 26" MTN |
| Tire Type | Tubeless Ready Clincher |
| Hub/Brake Compatibility | Rim Brake |
Original: $129.00
-65%$129.00
$45.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rim Width (Internal) | 25 |
| Front Axle | QR x 100mm |
| Color | Black |
| Wheel Size | 26" |
| Defined Color | Black |
| ISO Diameter | 559 / 26" MTN |
| Tire Type | Tubeless Ready Clincher |
| Hub/Brake Compatibility | Rim Brake |











