
Reserve Wheels Reserve 30 Front Wheelel - 27.5", 15 x 110, I9 Hydra
| Color | Black |
| Defined Color | Carbon |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Hub/Brake Compatibility | 6-Bolt Disc, Center-Lock Disc |
| ISO Diameter | 584 / 650b / 27.5" |
| Rim Width (Internal) | 30 |
| Tire Type | Tubeless Ready |
| Valve | Presta |
| Wheel Size | 27.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Black |
| Defined Color | Carbon |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Hub/Brake Compatibility | 6-Bolt Disc, Center-Lock Disc |
| ISO Diameter | 584 / 650b / 27.5" |
| Rim Width (Internal) | 30 |
| Tire Type | Tubeless Ready |
| Valve | Presta |
| Wheel Size | 27.5" |











