
Salsa Beargrease Carbon Cues 11 Fat Bike - 27.5", Carbon, Gray
| Color | Gray |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large, X-Small |
| Rear Axle | 12mm Thru x 197mm |
| Platform | Beargrease |
| TT (Effective) | 565, 591, 612, 633, 654 |
| Brake Type | Disc |
| Wheel Size | 27.5" Fat |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Rigid |
| Defined Color | Gray |
| Front Axle | 15mm Thru x 150mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Gray |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large, X-Small |
| Rear Axle | 12mm Thru x 197mm |
| Platform | Beargrease |
| TT (Effective) | 565, 591, 612, 633, 654 |
| Brake Type | Disc |
| Wheel Size | 27.5" Fat |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Rigid |
| Defined Color | Gray |
| Front Axle | 15mm Thru x 150mm |











