
Salsa BLKthorn 145 C GX AXS Transmission Bike - Carbon Slate / Terracotta
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 589, 611, 633, 655 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Slate / Terracotta |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large |
| Platform | Blackthorn |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Orange |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 589, 611, 633, 655 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Slate / Terracotta |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large |
| Platform | Blackthorn |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Orange |















