
Salsa BLKthorn 145 C XO AXS Transmission Bike - 29" Carbon CoffeeBlack / Sage
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 589, 611, 633, 655 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Coffee Black / Sage |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large |
| Platform | Blackthorn |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Green |
Original: $8,999.00
-65%$8,999.00
$3,149.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 589, 611, 633, 655 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Coffee Black / Sage |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large |
| Platform | Blackthorn |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Green |















