
Salsa Cutthroat C GRX 610 1x12 Bike - 29", Carbon, Dark Pine
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 520, 540, 560, 580, 600 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Dark Pine |
| Mfg Size | 52, 54, 56, 58, 60 |
| Platform | Cutthroat |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Multi-Color |
Original: $3,699.00
-65%$3,699.00
$1,294.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 520, 540, 560, 580, 600 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Dark Pine |
| Mfg Size | 52, 54, 56, 58, 60 |
| Platform | Cutthroat |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Multi-Color |











