
Salsa Fargo Frameset LG Black
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 590 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Black |
| Mfg Size | Large |
| Platform | Fargo |
| Wheel Size | 29+ |
| Defined Color | Black |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 590 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Black |
| Mfg Size | Large |
| Platform | Fargo |
| Wheel Size | 29+ |
| Defined Color | Black |











