
Salsa Fargo Ti Frameset - 29", Titanium, Raw
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 520, 540, 565, 590, 620 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Titanium |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Titanium |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large, X-Small |
| Platform | Fargo |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Gray |
Original: $3,299.00
-65%$3,299.00
$1,154.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 520, 540, 565, 590, 620 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Titanium |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Titanium |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large, X-Small |
| Platform | Fargo |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Gray |











