
Salsa Heyday! C Deore 12 Fat Tire Bike - 26", Carbon, Gray
| Color | Gray |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large |
| Rear Axle | 12mm Thru x 197mm |
| Platform | Heyday! |
| TT (Effective) | 594, 615, 636, 657 |
| Brake Type | Disc |
| Wheel Size | 26" Fat |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Rigid |
| Defined Color | Gray |
| Front Axle | 15mm Thru x 150mm |
Original: $3,399.00
-65%$3,399.00
$1,189.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Gray |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large |
| Rear Axle | 12mm Thru x 197mm |
| Platform | Heyday! |
| TT (Effective) | 594, 615, 636, 657 |
| Brake Type | Disc |
| Wheel Size | 26" Fat |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Rigid |
| Defined Color | Gray |
| Front Axle | 15mm Thru x 150mm |











