
Salsa Journeyer GRX 600 650 Bike - 650b Aluminum Yellow 51cm
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 510 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Aluminum |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Lime |
| Mfg Size | 51 |
| Platform | Journeyer |
| Wheel Size | 650b |
| Defined Color | Yellow |
Original: $2,449.00
-65%$2,449.00
$857.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 510 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Aluminum |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Lime |
| Mfg Size | 51 |
| Platform | Journeyer |
| Wheel Size | 650b |
| Defined Color | Yellow |











