
Salsa Journeyer GRX 600 700 Bike - 700c Aluminum White 49cm
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 493 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Aluminum |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | White |
| Mfg Size | 49 |
| Platform | Journeyer |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | White |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 493 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Aluminum |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | White |
| Mfg Size | 49 |
| Platform | Journeyer |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | White |











